Dotacja z budżetu gminy na prace przy obiektach zabytkowych

10 tys. zł przeznaczyła Rada Gminy w Gródku nad Dunajcem na dotację dla jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych na prace remontowe i konserwatorskie obiektów zabytkowych. Wnioski o udzielenie dotacji należy składać do 28 lutego br.

Zasady udzielania dotacji z budżetu gminy na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków zostały określone w Uchwale Nr XXVII/183/2005 Rady Gminy w Gródku nad Dunajcem z dnia 31 marca 2005 r.

Treść uchwały oraz wzór wniosku o udzielenie dotacji w załącznikach.

Pliki