Obwieszczenie o wyłożeniu do wglądu projektu zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego

Obwieszczenie Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem o wyłożeniu do publicznego wglądu zmiany części tekstowej miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Gródek nad Dunajcem wraz z prognozą oddziaływania na środowisko od dnia 25 listopada do 23 grudnia 2014 roku w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem w godzinach od 08:00 do 15:00 w pok. nr 6.

Dyskusja publiczna nad rozwiazaniami przyjętymi w projekcie planu miejscowego odbędzie się w dniu 10 grudnia 2014 roku o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem.

Pliki