Zawiadomienie o wydaniu postanowienia o braku potrzeby przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko

W dniu 05.11.2014r. wydane zostało postanowienie Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania środowisko przedsięwzięcia pn. Rozbudowa ujęcia wód podziemnych "Rożnów"...

W dniu 05.11.2014r. wydane zostało postanowienie Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania środowisko przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa ujęcia wód podziemnych „Rożnów” poprzez wykonanie urządzeń wodnych na bazie istniejących trzech otworów studziennych S-5, S-6, S-7 oraz dwóch studni szybowych S-8, S-9 w celu poboru wód podziemnych dla zaopatrzenia w wodę mieszkańców Gminy Gródek nad Dunajcem, w ilości przekraczającej 10,0m3/h”

Treść postanowienia w załączniku.

Pliki