Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji środowiskowej

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem zawiadamia, że na wniosek „Dunajec” Spółki z o.o. 33-318 Gródek nad Dunajcem 100, zostało wszczęte postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: „Rozbudowie ujęcia wód podziemnych „Rożnów” ...

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem zawiadamia, że na wniosek „Dunajec” Spółki z o.o. 33-318 Gródek nad Dunajcem 100, zostało wszczęte postępowanie w sprawie wydania  decyzji o środowiskowych  uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: „Rozbudowie ujęcia wód podziemnych „Rożnów” poprzez wykonanie urządzeń wodnych na bazie istniejących trzech otworów studziennych S-5, S-6, S-7 oraz dwóch studni szybowych S-8, S-9 w celu poboru wód podziemnych dla zaopatrzenia w wodę mieszkańców Gminy Gródek nad Dunajcem, w ilości przekraczającej 10,0m3/h”.

Treść zawiadomienia w załączniku.

Pliki