Konkurs ofert dla organizacji pozarządowych

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem ogłasza konkurs ofert dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych na realizację zadań gminy w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Termin składani ofert: 19 luty 2014r.

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem ogłasza, że podmioty nie zaliczone do sektora finansów publicznych, a realizujące zadania gminy w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu mogą ubiegać się o dotację na realizację tych zadań w formie pisemnej oprzez zpłożenie oferty

I. Zadaniami priorytetowymi gminy z zakresu kultury fizycznej i sportu są:

1. Prowadzenie zajęć sportowych i treningów szkoleniowych z zawodnikami:
  • piłka nożna: prowadzenie zajęć, treningów szkoleniowych z zawodnikami z terenu gminy Gródek nad Dunajcem,

Prowadzenie rozgrywek drużynowych,

Współpraca z dziećmi i młodzieżą na terenie gminy Gródek nad Dunajcem.

Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację tego zadania ustala się na kwotę 65 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy złotych)

• tenis stołowy: prowadzenie z dziećmi i młodzieżą z terenu gminy Gródek nad Dunajcem zajęć tenisa stołowego,

Uczestnictwo w indywidualnych i drużynowych zawodach tenisa stołowego na wszystkich szczeblach,

Organizowanie otwartych turniejów tenisa stołowego w miejscowościach gminy Gródek nad Dunajcem.

Wysokość środków publicznych przeznaczonych na realizację tego zadania ustala się na kwotę 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych).

II. Oferta powinna w szczególności zawierać:

1. Nazwę i formę prawną jednostki ubiegającej się,
  2. Przedmiot działalności statutowej,
  3. Zakres prowadzonej działalności statutowej
  4. Opis zadania w tym:
    1. Nazwa zadania.
    2. Miejsce wykonywania zadania.
    3. Cel zadania oraz rodzaj działania.
    4. Opis kolejnych działań.
  5. Kalkulacja przewidzianych kosztów realizacji zadania w tym:
    1. Koszt zakupu sprzętu sportowego.
    2. Koszt dojazdów.
    3. Koszt ubezpieczeń.
    4. Drobne remonty i inne.
  6. Informację o zasobach kadrowych oraz rzeczowych.

III. Wybór ofert zostanie dokonany wg kryterium najniższej ceny na realizację zadania.

IV. Termin dokonania wyboru ofert – do 30 dni od dnia składania ofert.

V. W roku 2013 gmina Gródek nad Dunajcem zrealizowała zadania publiczne tego samego rodzaju poprzez przekazanie dotacji organizacjom pozarządowym i organizacjom pożytku publicznego w wysokości 70 000 złotych.

VI. Oferty należy składać w terminie do 19 lutego 2014 roku w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem do godz.15:00 pok. Nr 16.
Formę oferty oraz tryb rozpatrywania określa rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania

Gródek nad Dunajcem, 28 stycznia 2014 r.

WÓJT

/-/ mgr inż. Józef Tobiasz