Zmiana studium oraz planu zagospodarowania przestrzennego - rozeznanie cenowe

W związku z zamiarem przystąpienia do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Gródek nad Dunajcem oraz Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Gródek nad Dunajcem zapraszamy do składania ofert w celu oszacowania wartości zamówienia publicznego.

Gródek nad Dunajcem, 2013-10-09

ROZPOZNANIE CENOWE

(na potrzeby oszacowania wartości przedmiotu zamówienia)

Szanowni Państwo,

Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem zwraca się z uprzejmą prośbą o podanie informacji w zakresie szacowanego wynagrodzenia (bez podatku VAT)  następującej usługi:

„Opracowanie ekofizjografii, projektu zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Gródek nad Dunajcem oraz projektu Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Gródek nad Dunajcem.”

Przedmiotem zamówienia będzie usługa polegająca na opracowaniu:

1. CZĘŚĆ I. Ekofizjografii dla Gminy Gródek nad Dunajcem, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (tekst jednolity: Dz. U. z 2008 r. Nr 25, poz. 150 ze zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 9 września 2001 r. w sprawie opracowań ekofizjograficznych (Dz. U. z dnia 29 października 2002 r. Nr 155,poz. 1298), z uwzględnieniem obszarów wymagających szczegółowego rozpoznania (obszary osuwiskowe, obszary zalewowe), przy czym część graficzna opracowana na mapach topograficznych w skali 1:10000 (Ekofizjografia)
  2. CZĘŚĆ II. Projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Gródek nad Dunajcem („studium”)
  3. CZĘŚĆ III. Projektu Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla Gminy Gródek nad Dunajcem - obejmującego całą powierzchnię Gminy (MPZP)

Szczegółowy zakres oraz forma opracowań planistycznych został przedstawiony w załączniku nr 2 do niniejszego zaproszenia.

Przedstawiając powyższe propozycje cenowe uprzejmie prosimy o określenie szacunkowego wynagrodzenia za sporządzenie w/w opracowań w terminie do 16 października 2013 roku do godz. 15.00 (na załączniku nr 1 do niniejszego zaproszenia)

Przedmiotowe zapytanie nie stanowi zaproszenia do złożenia oferty w rozumieniu art. 66 i następne Kodeksu cywilnego.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż podmioty, które udzielą informacji w przedmiotowym zakresie zostaną indywidualnie zawiadomione o ogłoszeniu Zamówienia publicznego w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych na sporządzenie przedmiotowych opracowań.