• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Sport szkolny

Mamy wicemistrzynie Powiatu Nowosądeckiego w piłce nożnej! 09.11.2014

4 listopada 2014 r w hali sportowej w Rytrze rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Piłkarki ze Szkoły Podstawowej z Jelnej zdobyły drugie miejsce ustępując gospodyniom dopiero po… 10 seriach rzutów karnych!

W zawodach występowały najlepsze w powiecie 4 zespoły w kategorii dziewcząt: Szkoła Podstawowa w Tęgoborzy, Szkoła Podstawowa w Rytrze, Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju, Szkoła Podstawowa w Jelnej.
Wyniki poszczególnych spotkań w kategorii dziewcząt:
Jelna - Rytro 1-1
Jelna-Krynica 4-0
Jelna-Tęgoborze 2-0
Drużyny z Rytra i Jelnej po rozgrywkach grupowych miały taką samą ilość punktów i bramek, do wyłonienia zwycięzcy przeprowadzono rzuty karne w których po rozegraniu 10 serii zwyciężyły dziewczynki ze Szkoły Podstawowej w Rytrze.

Dziewczynom z Jelnej serdecznie gratulujemy!

Źródło oraz fot.: /www.facebook.com/pages/UKS-Staszkówka-Jelna/

Galeria