• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Aktualności

11 listopada - Dzień Niepodległości 06.11.2020

Tegoroczne obchody 102 rocznicy odzyskania niepodległości to manifestacja miłości do ojczyzny i szacunku do jej historii. Obchodzimy je jednak w tych trudnych czasach, ograniczeniach wynikających z czasu pandemii. Dzisiejsza forma obchodów wynika właśnie w tych ograniczeń oraz troski o zdrowie mieszkańców gminy.
Uroczysta Msza Św. za Ojczyznę odbędzie się w kościele parafialnym w Przydonicy . Będzie w niej można uczestniczyć on-line co szczególnie zalecamy ze względu na ograniczenia czasu pandemii. Msza Św. rozpocznie się 11 listopada o dz.16.00.