11 listopada - Dzień Niepodległości 06.11.2020

Tegoroczne obchody 102 rocznicy odzyskania niepodległości to manifestacja miłości do ojczyzny i szacunku do jej historii. Obchodzimy je jednak w tych trudnych czasach, ograniczeniach wynikających z czasu pandemii. Dzisiejsza forma obchodów wynika właśnie w tych ograniczeń oraz troski o zdrowie mieszkańców gminy.
Uroczysta Msza Św. za Ojczyznę odbędzie się w kościele parafialnym w Przydonicy . Będzie w niej można uczestniczyć on-line co szczególnie zalecamy ze względu na ograniczenia czasu pandemii. Msza Św. rozpocznie się 11 listopada o dz.16.00.