• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Zalecany dojazd do Gródka nad Dunajcem 13.05.2020

Trwają prace przy rozbudowie drogi wojewódzkiej DW 975 na odcinku:  Bartkowa Posadowa – Gródek nad Dunajcem.

Od jutra (14 maja) zostanie usunięta sygnalizacja świetlna z odcinka wzdłuż promenady w Gródku nad Dunajcem.

Tym samym dojazd do centrum Gródka nad Dunajcem od kierunku Nowego Sącza będzie odbywał się bez utrudnień.

Od centrum (od wysokości Urzędu Gminy i wjazdu na plażę) w kierunku Rożnowa i Zakliczyna trwają intensywne prace, przy których konieczna jest sygnalizacja świetlna. Co kilkaset metrów  ruch regulowany jest przez pięć par sygnalizacji.

Dla wszystkich odwiedzających turystycznie Gródek nad Dunajcem zaleca się dojazd z kierunku Nowego Sącza. Jednocześnie prosimy o unikanie dojazdu z kierunków Rożnów i Zakliczyn.

Liczna sygnalizacja świetlna i pojazdy budowlane sprawiają, że dojazd z tych kierunków powoduje tworzenie się zatorów całkowicie blokujących przejazd.

Poniżej szkic zalecanego dojazdu i lokalizacji utrudnień:

Przepraszamy za utrudnienia, zalecając dojazd od kierunku Nowego Sącza.