• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Aktualności

I nabór na użytkowników znaku promocyjnego Śliwkowy Szlak® 23.01.2020

Szanowni Państwo

 Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” od wielu lat podejmuje działania związane z budową wspólnej dla całego obszaru marki lokalnej wykorzystującej lokalne zasoby kulturowe, historyczne i przyrodnicze gmin należących do Stowarzyszenia. Zwieńczeniem tych prac jest I nabór na użytkowników znaku promocyjnego Śliwkowy Szlak®.

Marka lokalna Śliwkowy Szlak® jest narzędziem promocji produktów i usług lokalnych związanych z regionem, oferowanych przez twórców i usługodawców z obszaru gmin Śliwkowego Szlaku (Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna). Znak marki lokalnej Śliwkowy Szlak® może zostać przyznany każdemu producentowi, usługodawcy lub podmiotowi posiadającemu wysokiej jakości produkt lub usługę, wykorzystującą lokalne zasoby i przyczyniającą się do dalszego rozwoju obszaru.

Zachęcamy osoby prywatne, podmioty gospodarcze, organizacje społeczne i instytucje do włączenia się w system wspólnej promocji i sprzedaży produktów i usług pod wspólnym znakiem promocyjnym Śliwkowy Szlak®. Podmioty zainteresowane otrzymaniem prawa do posługiwania się znakiem marki lokalnej Śliwkowy Szlak® prosimy o zapoznanie się
z Regulaminem przyznawania, używania i posługiwania się Znakiem Promocyjnym Śliwkowy Szlak® oraz Wnioskiem o przyznanie prawa do używania i posługiwania się Znakiem Promocyjnym Śliwkowy Szlak® dostępnymi na stronie www.nasliwkowymszlaku.pl.

Wypełnione wnioski należy dostarczyć do biura Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” (Iwkowa 468, 32-861 Iwkowa) w terminie od 24.01.2020 do 10.02.2020 roku. Szczegółowych informacji udziela: Agata Cięciwa tel. 661 242 363 lub 14 68 44 549.

 

Z poważaniem

/Katarzyna Jasnos/

Prezes Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”