Aktualności

 • Kolejne pokolenie strażaków z Gródka nad Dunajcem wkracza do akcji...

  09.12.2017

  7 grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Jestem mały – wiem więcej”, którym objęci byli uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Gródku nad Dunajcem. Przed zgromadzonymi gośćmi drugoklasiści udowodnili, że zasłużyli na miano małego strażaka i z dumą odebrali certyfikaty ukończenia szkolenia. O kolejne pokolenie strażaków w Gródku nad Dunajcem możemy być spokojni…

  więcej >>
 • Szlachetna Paczka – Finał to weekend cudów!

  09.12.2017

  „…Szlachetna Paczka w Gródku nad Dunajcem pomaga potrzebującym rodzinom już 7 rok. Pomagamy rodzinom, w których widzimy potencjał. Finał to czas kiedy nasze rodziny dostają to czego potrzebują. Emocji podczas finału nie da się opisać słowami…”. Finał akcji już w niedzielę 10 grudnia. Ale za nim wolontariusze wyruszą w teren zapraszamy na krótki wywiad z Natalią Rosiek, która reprezentuje oddział „Paczki” w Gminie Gródek nad Dunajcem.

  więcej >>
 • W Rożnowie powstaje „Klub Seniora”

  27.11.2017

  Założony pod koniec ubiegłego roku Klub Seniora przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Rożnów” stał się inspiracją dla władz gminy do stworzenia miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu dla osób w wieku 60+. W Rożnowie (Zapora) trwa właśnie remont starej świetlicy, która za kilka tygodni stanie się „KLUBEM SENIOR+”.

  więcej >>
 • Jelna Wicemistrzem Małopolski w halowej piłce nożnej dziewcząt

  24.11.2017

  W Mistrzostwach Małopolski w halowej piłce nożnej dziewcząt – roczniki 2002, 2003 i 2004 – Igrzyska Młodzieży – wystąpiło 5 zespołów. Bardzo dobrze zaprezentował się reprezentant naszego powiatu – Szkoła Podstawowa w Jelnej, króra zdobyła Wicemistrzostwo Małopolski ustępując tylko Szkole Podstawowej w Trzemieśni. GRATULUJEMY!

  więcej >>
 • Zaproszenie na XLIII Sesję Rady Gminy Gródek nad Dunajcem

  24.11.2017

  Sesja rozpocznie się 29 listopada 2017 roku o godz.14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem.

  więcej >>
 • Ponad 1,45 mln zł na poprawę jakości powietrza w gminie…

  20.11.2017

  Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem podpisał dwie umowy o dofinansowanie wymiany źródeł ciepła w budynkach indywidualnych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na łączną kwotę ponad 1,45mln zł. Otrzymane środki pozwolą na wymianę 128 starych pieców węglowych na nowe kotły gazowe lub nowoczesne kotły na paliwa stałe.

  więcej >>
 • Mundury strażackie dla dzieciaków w Gródku nad Dunajcem

  18.11.2017

  W piątek (17 listopada) w ramach projektu: "Jestem mały, wiem więcej" w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbyło się pierwsze spotkanie uczniów kl.2 SP z przedstawicielami Ochotniczej z Gródka nad Dunajcem. Prelekcja spotkała się z wielkim zainteresowaniem uczniów i wywołała wiele emocji. Każdy drugoklasista otrzymał mundur strażacki...

  więcej >>
 • SAMOCHÓD POŻARNICZY DLA OSP GRÓDEK NAD DUNAJCEM

  16.11.2017

  Wczoraj (15 listopada 2017) OSP Gródek nad Dunajcem otrzymała średni samochód ratowniczo-gaśniczy, marki Iveco Magirus Eurofire o mocy 240 KM z napędem 4 x 4. Zakupu dokonano w całości z budżetu Gminy Gródek nad Dunajcem - koszt samochodu wyniósł 265,0 tys. zł. Strażakom z OSP Gródek nad Dunajcem serdecznie gratulujemy nowego wozu bojowego oraz życzymy, aby nowy nabytek nigdy nie zawiódł…

  więcej >>
 • OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

  13.11.2017

  W niedzielę 12 listopada 2017 w Przydonicy odbyły się gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła Msza Św. w intencji Ojczyzny odprawiona w kościele w Przydonicy, skąd wszyscy udali się do pobliskiej remizy OSP na koncert w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Rożnowie. Całość zakończyło przekazanie druhom z Przydonicy sprzętu strażackiego zakupionego w ramach konkursu „Bezpieczna Małopolska”.

  więcej >>
 • Jelnianki Mistrzyniami Powiatu

  04.11.2017

  W dniu 30.10.2017 na hali w Brzeznej został rozegrany finał Powiatowy w Halowej Piłki Nożnej dziewcząt. W zawodach tych bezkonkurencyjne okazały się gimnazjalistki z Jelnej, które odniosły komplet zwycięstw i będą reprezentować powiat Nowosądecki podczas zawodów Rejonowych. Gratulujemy !!!

  więcej >>
strony 1 2 3 4 5 6 7