• Komunikat o zanieczyszczeniu powietrza

07.12.2018

Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego wprowadza II stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza i ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla stężenia 24-godzinnego pyłu PM10 oraz związanego z nim wysokiego stężenia pyłu PM 2,5 oraz benzopirenu w powietrzu. Szczegóły w załączeniu.

• Zagłosuj na projekt Roztańczone trzewiki

06.12.2018

W imieniu Stowarzyszenia Kulturalnego „Siennieńskie Wzgórza” zachęcamy do oddania głosu w plebiscycie na inicjatywę lokalną. Na stronie www.malopolskalokalnie.org.pl odbywa się plebiscyt na najciekawszą inicjatywę społeczną. Pod poz. 8 jest praca stowarzyszenia pt. Roztańczone trzewiki. Bardzo prosimy o wsparcie inicjatywy i oddanie głosu na nowo powstałe i aktywnie działające stowarzyszenie. Głosowanie jest proste, nie trzeba nic wysyłać - wystarczy kliknąć przy nazwie projektu. Internetowe głosowanie trwa do 10 grudnia do godz. 18:00 .

• Zapraszamy na spotkanie w sprawie montażu paneli fotowoltaicznych

06.12.2018

Firma Perez Photovoltaic zaprasza mieszkańców Gminy Gródek nad Dunajcem na spotkania w sprawie propozycji montażu paneli fotowoltaicznych, które odbędą w dniach: - 11 grudnia 2018 r. (wtorek) o godz. 1800 w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem; - 13 grudnia 2018 r. (czwartek) o godz. 1800 w Szkole Podstawowej w Rożnowie.

• Zapraszamy na konsultacje dot. pozyskiwania funduszy z UE

06.12.2018

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem Zapraszają mieszkańców gminy Gródek nad Dunajcem na indywidualne konsultacje które odbędą się 14 grudnia 2018 r.

• Zaproszenie na II Sesję Rady Gminy Gródek nad Dunajcem

06.12.2018

Rada Gminy Gródek nad Dunajcem i n f o r m u j e, że posiedzenie II Sesji Rady Gminy odbędzie się w dniu 12 grudnia 2018 roku o godz.15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem.

• Zapraszamy na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Na śliwkowym szlaku"

05.12.2018

Zapraszamy na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku" zaprasza na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku", które odbędzie się 13 grudnia 2018 r. tj. czwartek o godz. 17.00 w Ośrodku Aktywności Społecznej w Czchowie – Leśniczówka (ul. Trawniki 53, Czchów).

• Odnowiona kapliczka w Tropiu

04.12.2018

Spacerując szlakami naszej gminy można zauważyć różnorodne kapliczki, krzyże przydrożne, nawet takie które pamiętają początki XVIII wieku. Są więc świadkami zdarzeń, przemian, a przede wszystkim dziedzictwa tych ziem. Jedną z takich kapliczek na terenie gminy jest kapliczka przydrożna w miejscowości Tropie, której prace konserwacyjne przeprowadzono w tym roku. Dzięki zabiegom konserwacyjnym kapliczka odzyskała dawne piękno...

• Informacja na temat przepisów dotyczących Kół Gospodyń Wiejskich

03.12.2018

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, informuje że w dniu 29 listopada 2018 r. weszły w życie przepisy Ustawy o kołach Gospodyń Wiejskich. Więcej informacji w załączniku.

• Koncert muzyki poetyckiej „Cisza Jak Ta…”

30.11.2018

W niedzielę 25 listopada w Gródku n/Dunajcem odbył się wieczór poezji śpiewanej, organizowany przez Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury. Przez prawie dwie godziny sala rozbrzmiewała dźwiękami fletu, skrzypiec, gitar i perkusji, które dodawały klimatu śpiewanym utworom.

• "POLEGŁYM CHWAŁA, WOLNOŚĆ ŻYWYM! NIECH PŁYNIE W NIEBO DUMNY ŚPIEW..."

26.11.2018

13 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej w Przydonicy odbył się GMINNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "POLEGŁYM CHWAŁA, WOLNOŚĆ ŻYWYM! NIECH PŁYNIE W NIEBO DUMNY ŚPIEW..." W zmaganiach wzięło udział 26 solistów ze wszystkich Szkół Podstawowych z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem.

strony 1 2 3 4 5 6 7