• Zaproszenie na XXXVI Sesję Rady Gminy Gródek nad Dunajcem

25.03.2017

Sesja rozpocznie się 29 marca 2017 roku o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem.

• ZAPISZ DRUŻYNĘ DO SUFIGS LIGI ORLIKA

25.03.2017

Ruszają zapisy do rywalizacji w ramach Sufigs Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego. Pula nagród 20 tys. złotych! Zainteresowani uczestnictwem w rozgrywkach powinni zgłosić swoją drużynę do 6 kwietnia 2017.Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu.

• "ROŻNÓW TEAM" najlepszy w siatkówce

22.03.2017

Po raz kolejny drużyna „ROŻNÓW TEAM” zdobyła Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Gródek nad Dunajcem w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej 2017. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Bart-Gród, a trzecie – Oldboje. Okazały puchar zwycięskiej drużynie osobiście wręczył Przewodniczący Rady Gminy – p. Józef Klimek.

• Znamy już wykonawcę przebudowy drogi powiatowej w Siennej

22.03.2017

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Dębicy złożyło najkorzystniejszą ofertę w przetargu ogłoszonym przez Gminę Gródek nad Dunajcem na przebudowę drogi powiatowej w Siennej – etap I. W przetargu oceniano nie tylko zaproponowaną cenę, ale także oferowane okresy rękojmi, gwarancji i termin wykonania. Za kwotę prawie 1,46 mln zł firma z Dębicy ma wykonać 2 km nowej nawierzchni oraz ponad 1 km chodnika. Roboty mają potrwać maksymalnie 120 dni.

• Dawid Trojanowski Mistrzem Powiatu

14.03.2017

W Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem 7 marca br. rozegrano turniej tenisa indywidualnego stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Stawką zawodów był tytuł Mistrza Powiatu Nowosądeckiego, który w kategorii chłopców zdobył Dawid Trojanowski z Siennej. Wśród dziewczyn wysokie – 5 miejsce – zdobyła Marta Wolak z Lipie, która wspólnie z Dawidem będzie reprezentować Powiat Nowosądecki na zawodach rejonowych. Gratulujemy!

• Będzie sygnalizacja świetlna na mostach w Rożnowie oraz Witowicach Dolnych

14.03.2017

Już wkrótce poprawi się organizacja ruchu na drodze Witowice Dolne - Rożnów, a dokładnie na dwóch mostach, które są długie i mają tylko jeden pas ruchu. Kierowcy wjeżdżający na most równocześnie z dwóch stron – nie widzą się i nie mogą się wyminąć. Problem pierwszeństwa wjazdu na most załatwi już wkrótce sygnalizacja świetlna, której budowę zlecił właśnie Starosta Nowosądecki - Marek Pławiak.

• Wymień stary piec na nowy!

12.03.2017

Mając na uwadze duże zainteresowanie mieszkańców gminy programami dofinansowania do wymiany kotłów informujemy, iż trwają zapisy do kolejnego z nich. Tym razem wsparcie finansowe dla indywidualnych mieszkańców można będzie uzyskać jako połączenie środków z Budżetu Gminy i Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Zachęcamy do składania deklaracji - do 16 marca 2017r.

• Narciarski projekt "Jeżdżę z głową" za nami...

11.03.2017

Kolejna edycja projektu "Jeżdżę z głową" już za nami. Tym razem nauka jazdy na nartach odbywała się na stoku narciarskim Jastrzębia koło Ciężkowic. Patrząc na pogodę za oknem można powiedzieć, że "szczęśliwie udało się zakończyć projekt Jeżdżę z głową”. Pomimo wiosennej aury, na stoku narciarskim choć było mokro, to nie brakowało śniegu.

• Demontaż i utylizacja wyrobów azbestowych

08.03.2017

Osoby posiadające wyroby azbestowe (np. pokrycia dachowe z eternitu) proszone są o zgłaszanie tego faktu do Urzędu Gminy w Gródku nad Dunajcem. Aktualna baza danych o wyrobach azbestowych pozwoli ubiegać się Gminie Gródek nad Dunajcem o środki z Unii Europejskiej na demontaż i utylizację wyrobów azbestowych.

• ORLICZKI UKS 3 STASZKÓWKA JELNA MISTRZEM MAŁOPOLSKI

04.03.2017

Dobiegają do końca rozgrywki o Halowe Mistrzostwo Małopolski w piłce nożnej kobiet. Do rywalizacji we wszystkich kategoriach wiekowych przystąpiło ponad 100 zespołów z całego województwa. Wśród najlepszych znalazły się zespoły UKS 3 Staszkówka Jelna zdobywając miejsca na podium w różnych kategoriach wiekowych oraz wiele nagród indywidualnych. Bezkonkurencyjne okazały się Orliczki, które wywalczyły w swojej kategorii I miejsce odbierając zasłużone złote medale. Gratulujemy!

strony 1 2 3 4 5 6 7