Aktualności

 • FINAŁ PROJEKTU „JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ”

  15.02.2018

  W dniach od 29.01.2018 roku do 09.02.2018 roku realizowany był projekt nauki jazdy na nartach pn. „Jeżdżę z głową” dla uczniów zaczynających przygodę z narciarstwem po raz pierwszy. W kursach nauki jazdy na nartach wzięło udział 42 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Jelnej, Siennej, Lipia i Przydonicy.

  więcej >>
 • Rusza kolejna edycja konkursu „Śliwkowe szkoły”

  12.02.2018

  Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” zaprasza placówki oświatowe publiczne i niepubliczne (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) z terenu Śliwkowego Szlaku (gminy: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana oraz Łososina Dolna) do udziału w konkursie „Śliwkowe Szkoły”.

  więcej >>
 • Ferie 2018 z Gminnym Ośrodkiem Kultury

  07.02.2018

  12 lutego uczniowie z Województwa Małopolska rozpoczyna ferie zimowe. Nachodzące dwa tygodnie to okres odpoczynku dla dzieci i młodzieży. Zachęcamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gródku nad Dunajcem, który jak co roku przygotował ciekawą ofertę zajęć.

  więcej >>
 • Sukcesy naszych tenisistek stołowych...

  07.02.2018

  Za nami jakże udane Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt, które w w ubiegły poniedziałek (5 lutego) odbyły się w Mogilnie. Dominika Mlyczyńska została drugą, a Marlena Sromek szóstą tenisistką stołową Powiatu Nowosądeckiego i uzyskały tym samym awans na zawody rejonowe. Gratulujemy!

  więcej >>
 • Piłkarski trening … przed kamerami telewizji TVN

  07.02.2018

  Do tej pory mieliśmy okazje zobaczyć w różnych stacjach telewizyjnych treningi dużych piłkarskich klubów lub najlepszych reprezentacji narodowych. Ale jaki widać mały klub z niewielkiej miejscowości również potrafi wzbudzić zainteresowanie mediów. W ubiegły wtorek na hali sportowej w Jelnej przyjechali dziennikarze TVN-u, żeby zrobić reportaż o osiągających coraz większe sukcesy piłkarkach z Jelnej, który zostanie wyemitowany w programie Dzień Dobry TVN w najbliższą niedzielę...

  więcej >>
 • Dzień Seniora w Podolu-Górowej

  27.01.2018

  Miniona niedziela, czyli 21 styczeń 2018 roku, była wyjątkowa dla mieszkańców wsi Podole Podole - Górowa. W tym dniu swoje święto obchodzili tutejsi Seniorzy. Na zorganizowanym i sponsorowanym przez Radnego wsi Pana Józefa Klimka oraz Sołtysa wsi Pana Jana Wolaka przyjęciu w Domu Weselnym Azalia liczne grono Babć, Dziadków oraz Seniorów celebrowało swoją uroczystość.

  więcej >>
 • Seniorzy z Siennej oraz Lipia wspólnie obchodzili swoje święto…

  23.01.2018

  W ubiegłą niedzielę, 21 stycznia, seniorzy z Siennej oraz Lipia spotkali się jak co roku aby obchodzić swoje święto. Tradycyjne już spotkanie było jak zwykle okazją do wspólnego łamania się opłatkiem i biesiadowania przy występach i muzyce zespołu „Siennioki” oraz smacznym posiłku w gościnnych progach Hotelu HERON w Siennej.

  więcej >>
 • Piłkarki z Jelnej mistrzyniami Polski w futsalu

  19.01.2018

  Piłkarki z UKS 3 Staszkówka Jelna nie przestają zachwycać. Ze stadionów piłkarskich dziewczyny przeniosły się na halę sportową. Paulina Tomasiak, Anna Bałuszyńska i Sandra Różycka wypożyczone na jeden turniej do Wandy Kraków wywalczyły w Tychach złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu (do lat 18). Nasze reprezentantki nie tylko mocno wsparły zespół ze stolicy Małopolskie, ale same zdobyły indywidualne wyróżnienia... najlepszego strzelca i najlepszej bramkarki turnieju... Gratulujemy!

  więcej >>
 • Spotkanie Seniorów z Bartkowej-Posadowej

  17.01.2018

  W niedzielę 14 stycznia br. odbyło się kolejne już spotkanie seniorów z Bartkowej-Posadowej. Ponad 80 seniorów, którzy przyjęli zaproszenie spędziło niedzielne popołudnie oraz wieczór w wyjątkowo miłej atmosferze.

  więcej >>
 • Pensjonariusze DPS odwiedzili Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem

  14.01.2018

  12 stycznia br. uczniowie Zespołu Szkół w Gródku nad Dunajcem kolędowali z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach. Noworoczne spotkanie - jak co roku - zorganizował szkolny wolontariat, a uświetnił je bożonarodzeniowy występ klasy 2 gimnazjalnej i szkolnego chóru.

  więcej >>
strony 1 2 3 4 5 6 7