Aktualności

 • Obchody święta 3 Maja w Szkole Podstawowej w Siennej

  29.04.2017

  28 kwietnia 2017 r. społeczność Szkoły Podstawowej w Siennej w podniosłej, patriotycznej atmosferze uczciła święto 3 Maja. Uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem pani mgr Anny Liszki przygotowali przepiękny program artystyczny, który przybliżył wszystkim dzieciom wydarzenia historyczne związane z uchwaleniem pierwszej polskiej konstytucji...

  więcej >>
 • Kredyt na przyłącza kanalizacyjne i przydomowe oczyszczalnie

  27.04.2017

  Bank Ochrony Środowiska w Krakowie udziela kredyty dla osób fizycznych z dotacją przeznaczoną na częściową spłatę kapitału ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na inwestycje w zakresie ochrony środowiska (przyłącza kanalizacyjne i przydomowe oczyszczalnie ścieków). Spółka „Dunajec” świadczy pomoc w zakresie udzielania pomocy dotyczącej uzyskania niniejszego kredytu

  więcej >>
 • UROCZYSTOŚCI ROCZNICY KONSTYTUCJI 3 MAJA

  26.04.2017

  3 maja zapraszamy tradycyjnie do Tropia na uroczystą Mszę Św., która zostanie odprawiona o godz. 10:30. Dzień wcześniej (2 maja) o godzinie 18:00 w Wiejskim Domu Kultury w Rożnowie odbędzie się natomiast "Koncert Muzyki Polskiej" . Zapraszamy!

  więcej >>
 • Zapraszamy na spotkania informacyjno – konsultacyjnych dla beneficjentów

  26.04.2017

  Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku'' informuje, iż zaplanowane zostały spotkania informacyjno - konsultacyjne dla mieszkańców obszaru Śliwkowego Szlaku oraz potencjalnych beneficjentów zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji na realizację zadań w ramach poddziałania ''Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”...

  więcej >>
 • Rusza kolejna edycja konkursu „Śliwkowe szkoły”

  26.04.2017

  Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” zaprasza placówki oświatowe publiczne i niepubliczne (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) z terenu Śliwkowego Szlaku (gminy: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana oraz Łososina Dolna) do udziału w konkursie „Śliwkowe Szkoły”.

  więcej >>
 • Modernizacja energetyczna obiektów z unijnym dofinansowaniem

  18.04.2017

  Gmina Gródek nad Dunajcem otrzymała dofinansowanie w wysokości ponad 0,5 mln zł na dwa wnioski złożone w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Dzięki unijnemu dofinansowaniu 3 budynki (urząd gminy oraz dwa budynki GOK-u) zostaną poddane kompleksowej termomodernizacji. Inwestycja zmniejszy nie tylko koszty ogrzewania, ale również poprawi estetykę tych budynków.

  więcej >>
 • Przebudowa (budowa) drogi krajowej nr 75 (DK 75) - złoż ankietę

  13.04.2017

  Do 25 kwietnia 2017r. można przesyłać ankiety dotyczące studium korytarzowego "Przebudowy drogi krajowej nr 75 (DK75) klasy GP na odc. Brzesko-Nowy Sącz".

  więcej >>
 • Magdalena Zyzak uczennica klasy III GIMNAZJUM z Przydonicy Laureatem Małopolskiego Konkursu Biologicznego !!!

  06.04.2017

  Determinacja...Motywacja...Ale przede wszystkim ciężka praca... Tymi krótkimi słowami można określić długą drogę jaką przeszła Magda Zyzak- uczennica III klasy Gimnazjum w Przydonicy, która wspinając się po kolejnych szczeblach uzyskała 3 miejsce w województwie w Małopolskim Konkursie Biologicznym.

  więcej >>
 • Wóz strażacki dla OSP Rożnów

  06.04.2017

  Gmina Gródek nad Dunajcem zakupiła samochód pożarniczy dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Rożnowa. Używany samochód strażacki GBA 3/24 kosztował 152 tys. zł. Samochód zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt, którego wartość wyniesie dodatkowo ok. 74,0 tys. zł. Oficjalne przekazanie i poświęcenie zakupionego samochodu nastąpi po jego całkowitej modernizacji i doposażeniu w niezbędny sprzęt, ale już teraz serdecznie gratulujemy druhom z Rożnowa udanego zakupu.

  więcej >>
 • Piłkarki „Trójeczki” kolejny raz zagrają w Warszawie w Mistrzostwach Polski

  06.04.2017

  Wspaniałym sukcesem piłkarek UKS 3 Staszkówka Jelna zakończył się finał wojewódzki turnieju „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Po całodniowych zmaganiach na obiektach Coc Com Zone w Krakowie w kategorii U – 12 bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się zespół z Jelnej i w dniach 29.04 – 02.05.2017 wystąpi w Warszawie w finale krajowym turnieju.

  więcej >>
strony 1 2 3 4 5 6 7