Zapytania cenowe (zamówienia poniżej 30 000 EURO)

IZP.272.1.157.2020 Opracowanie dokumentacji projektowej budowy chodników

Umieszczony: 17.10.2020, Status przetargu: w trakcie badania,

1. Tryb postępowania: zapytanie ofertowe (poniżej 30 000 EURO)

2. Przedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej budowy chodników

3. Miejsce i termin składania ofert:
Ofertę należy złożyć za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: przetargi@gminagrodek.pl (skan oferty wraz z załącznikami lub  dokumenty opatrzone kwalifikowanym  podpisem  elektronicznym), w terminie do dnia 26 października 2020 roku do godziny 09.00.

.4. Szczegóły postępowania w załącznikach.