• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Sport szkolny

Dawid Trojanowski Mistrzem Powiatu 14.03.2017

W Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem 7 marca br. rozegrano turniej tenisa indywidualnego stołowego dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Stawką zawodów był tytuł Mistrza Powiatu Nowosądeckiego, który w kategorii chłopców zdobył Dawid Trojanowski z Siennej. Wśród dziewczyn wysokie, 5 miejsce, zdobyła Marta Wolak z Lipia, która wspólnie z Dawidem będzie reprezentować Powiat Nowosądecki i naszą gminę na zawodach rejonowych.

Prawo gry w mistrzostwach powiatu mieli uczniowie szkół podstawowych wyłonieni w zawodach międzygminnych (po 6 najlepszych zawodniczek i zawodników z czterech finałów międzygminnych). Do zawodów zgłosiło się 21 zawodniczek z 14 szkół i 20 zawodników z 12 szkół podstawowych. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, mecze do 3 wygranych setów.

W kategorii chłopców naszą gminę reprezentował jeszcze Mateusz Kuś - SP Gródek nad Dunajcem kończąc ostatecznie rozgrywki na miejscu 9-12.
Gratulujemy naszym młodym pingpongistom i ich opiekunom, a Dawidowi i Marcie życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.
Pełne sprawozdanie z turnieju oraz galeria zdjęć na stronie www.mospn.pl