• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Sport szkolny

Nasze tenisistki stołowe najlepsze w powiecie… 17.01.2017

12 stycznia br. w Zespole Szkół w Mogilnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt szkół gimnazjalnych. Najlepsza na tym szczeblu rozgrywek okazała się Paulina Bielak z Gródka nad Dunajcem,, a jej koleżanka z gimnazjum – Marlena Sromek zdobyła miejsce III. Na V miejscu uplasowała się Dominika Mlyczńska z Przydonicy, która wraz z koleżankami z Gródka nad Dunajcem reprezentować będzie powiat na zawodach rejonowych. Gratulujemy!

W mistrzostwach powiatu prawo gry miały uczennice szkół gimnazjalnych wyłonione w zawodach międzygminnych (po 6 najlepszych zawodniczek z czterech finałów międzygminnych).

Do zawodów zgłosiło się 19 zawodniczek z 12 szkół gimnazjalnych. Zawodniczki grały systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, rozgrywając swoje mecze do 3 wygranych setów.

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyła Paulina Bielak z Gimnazjum w Gródku n/Dunajcem.

Drugie miejsce zajęła Sonia Żarnowska z Lipnicy Wielkiej, a trzecie Marlena Sromek z Gródka n/Dunajcem. Awans na zawody rejonowe uzyskało sześć najlepszych zawodniczek w turnieju, wśród których znalazła się trzecia nasza reprezentantka – Dominika Mlyczyńska z Przydonicy.

Kolejność końcowa w turnieju:

M-CE

IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA

GIMNAZJUM

NAUCZYCIEL

1.

Paulina BIELAK

Gródek n/Dunajcem

Janusz Jurkowski

2.

Sonia ŻARNOWSKA

Lipnica Wielka

Wojciech Małyk

3.

Marlena SROMEK

Gródek n/Dunajcem

Janusz Jurkowski

4.

Patrycja BIELAK

Mogilno

Jan Oleksy

5.

Dominika MLYCZYŃSKA

Przydonica

Krzysztof Budnik

6.

Emilia RUSNARCZYK

Zagorzyn

Marta Chlipała

 

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego oraz Zespół Szkół w Mogilnie.

A naszym dziewczynom i ich opiekunom gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za sukces na zawodach rejonowych.

Więcej informacji na temat rozgrywek: TUTAJ

źródło i fot.: http://mos-nowosadeckie.pl