• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Sport szkolny

Awans naszych tenisistów stołowych na zawody wojewódzkie! 02.02.2015

2 lutego br. w Zespole Szkół w Gródku n/Dunajcem rozegrano Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – oczywiście z udanym udziałem reprezentantów naszej gminy. Trójka naszych uczniów wywalczyło awans na zawody wojewódzkie.

Do  zawodów  zgłosiło  się 40 zawodniczek i zawodników z powiatu limanowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego i miasta Nowy Sącz.

Dominika Turek ze Szkoły Podstawowej w Lipiu zajęła w zawodach 3 miejsce, a jej koleżanka Marlena Sromek zdobyła miejsce 6 – również premiowane awansem. Opiekunem dziewczyn z Lipia jest oczywiście p. Zygmunt Opiło.  Wśród chłopców tuż za podium znalazł się Dawid Trojanowski ze Szkoły Podstawowej w Siennej – podopieczny p. Dominiki Zielińskiej. Jemu również 4 miejsce dało awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się już 4 marca w Zakliczynie.

Zawodnikom oraz ich opiekunom oczywiście gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.

Komunikat i zdjęcia z zawodów na stronie mospn.pl

fot. http://www.gok-grodek.iap.pl, mospn.pl

Galeria