IV Nabór wniosków o przyznanie pomocy – działanie “Współpraca” Krótkie Łańcuchy Dostaw 19.03.2021

Uprzejmie informujemy o ogłoszeniu przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa IV naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania “Współpraca” – Krótkie Łańcuchy Dostaw.

Nabór wniosków o przyznanie pomocy trwa w terminie: od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 12 maja 2021 r.

Wsparcie dotyczy realizacji przez Grupy Operacyjne EPI projektów polegających na zorganizowaniu produkcji, dystrybucji i transakcji produktów rolnych pomiędzy producentem żywności a konsumentem.

Dokumenty aplikacyjne stanowiące podstawę do ubiegania się o przyznanie pomocy na realizację operacji w ramach działania M16 objętego PROW na lata 2014 – 2020, których przedmiotem jest TWORZENIE KRÓTKICH ŁAŃCUCHÓW DOSTAW:

szczegółowe informacje w linku:https://sir.cdr.gov.pl/2021/02/27/iv-nabor-wnioskow-o-przyznanie-pomocy-dzialanie-wspolpraca-krotkie-lancuchy-dostaw/