• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Aktualności

IV Nabór wniosków o przyznanie pomocy – działanie “Współpraca” Krótkie Łańcuchy Dostaw 19.03.2021

IV Nabór wniosków o przyznanie pomocy – działanie “Współpraca” Krótkie Łańcuchy Dostaw

Uprzejmie informujemy o ogłoszeniu przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa IV naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania “Współpraca” – Krótkie Łańcuchy Dostaw.

Nabór wniosków o przyznanie pomocy trwa w terminie: od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 12 maja 2021 r.

Wsparcie dotyczy realizacji przez Grupy Operacyjne EPI projektów polegających na zorganizowaniu produkcji, dystrybucji i transakcji produktów rolnych pomiędzy producentem żywności a konsumentem.

Dokumenty aplikacyjne stanowiące podstawę do ubiegania się o przyznanie pomocy na realizację operacji w ramach działania M16 objętego PROW na lata 2014 – 2020, których przedmiotem jest TWORZENIE KRÓTKICH ŁAŃCUCHÓW DOSTAW:

szczegółowe informacje w linku:https://sir.cdr.gov.pl/2021/02/27/iv-nabor-wnioskow-o-przyznanie-pomocy-dzialanie-wspolpraca-krotkie-lancuchy-dostaw/