UWAGA!! ZMIANA HARMONOGRAMU WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY GRÓDEK N.D 03.03.2021

UWAGA!!!

INFORMUJEMY, ŻE JEST ZMIENIONA KOLEJNOŚĆ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH.

Od kwietnia do października wprowadza sie odbiór odpadów zmieszanych (balast) w II i IV tyg. danego miesiąca, a odpady wysegregowane III tyg. danego miesiąca.

Jednocześnie przypominamy, że z dniem 15 marca (tj. poniedziałek) mija termin płatności I raty za zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

W załączeniu harmonogram wywozu odpadów na terenie gminy Gródek nad Dunajcem na 2021 rok.