• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Aktualności

Uwaga - utrudnienia w ruchu na drodze 975 w Bartkowej Posadowej 29.07.2020

Wykonawca Robót Przedsiębiorstwo Usługowo-Inżynieryjne BUDMOST realizujący przebudowę obiektu mostowego w miejscowości Bartkowa - Posadowa informuje:

„ W związku z planowanymi pracami budowlanymi związanymi z montażem belek ustroju nośnego mostu możliwe będą znaczne utrudnia w ruchu w miejscu mostu. Montaż zaplanowano na dzień 3 sierpnia (poniedziałek). Prace rozpoczną się od godziny ok.7.30 i zostaną zakończone w godzinach popołudniowych. Przewidywany czas utrudnia w przejezdności może wynieść od 15 – 20 minut w odstępach ok. 1 godziny.

Ruch kierowany będzie wahadłowo przy pomocy przeszkolonych pracowników.”

Załączniki