Uwaga - utrudnienia w ruchu na drodze 975 w Bartkowej Posadowej 29.07.2020

Wykonawca Robót Przedsiębiorstwo Usługowo-Inżynieryjne BUDMOST realizujący przebudowę obiektu mostowego w miejscowości Bartkowa - Posadowa informuje:

„ W związku z planowanymi pracami budowlanymi związanymi z montażem belek ustroju nośnego mostu możliwe będą znaczne utrudnia w ruchu w miejscu mostu. Montaż zaplanowano na dzień 3 sierpnia (poniedziałek). Prace rozpoczną się od godziny ok.7.30 i zostaną zakończone w godzinach popołudniowych. Przewidywany czas utrudnia w przejezdności może wynieść od 15 – 20 minut w odstępach ok. 1 godziny.

Ruch kierowany będzie wahadłowo przy pomocy przeszkolonych pracowników.”