Kolejne sukcesy młodych piłkarek z Jelnej

Dziewczęta starsze (rocznik 2001/2002) oraz młodsze (rocznik 2003 i młodsze) Uczniowskiego Klubu Sportowego 3 „Staszkówka” Jelna wywalczyły awans do finału wojewódzkiego turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera PR. Zawody finałowe odbędą się 7 października w Oświęcimiu. Gratulujemy i czekamy na dobre wieści.

W dniach 26.09 i 30.09.2014 odbył się V Turniej Orlika o Puchar Premiera RP. Dziewczęta starsze (rocznik 2001/2002) oraz młodsze (rocznik 2003 i młodsze) Uczniowskiego Klubu Sportowego 3 „Staszkówka” Jelna wywalczyły awans do finału wojewódzkiego turnieju piłki nożnej o Puchar Premiera PR. Drużyna dziewcząt starszych awans wywalczyła podczas III rundy eliminacyjnej rozgrywanej w Jazowsku, natomiast dziewczęta młodsze swój turniej eliminacyjny rozgrywały w Sobolowie. Zawody finałowe odbędą się 7 października w Oświęcimiu.

Natomiast 27.09.2014r. w Skawinie rozegrano kolejne mecze w  lidze małopolskiej młodziczek w piłce nożnej  dziewcząt. Były  to bardzo  udane zawody  dla pierwszej jak i dla drugiej  drużyny.  Dziewczyny  starsze wygrały   wszystkie  swoje  mecze i  są zdecydowanym  liderem. Młodsze dziewczęta natomiast przegrały   jeden mecz ze swoimi  starszymi koleżankami i  zajmują czwarte  miejsce. Poniżej przedstawiamy  wyniki meczów oraz aktualną tabelę.