• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

KONCERT WALENTYNKOWY W GRÓDKU NAD DUNAJCEM (16.02.2014r.)

KONCERT WALENTYNKOWY W GRÓDKU NAD DUNAJCEM (16.02.2014r.)

W Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem odbył się zapowiadany koncert Walentynkowy, w którym wystąpili: Zespół tańca artystycznego Miniatury w Centrum Kultury w Krynicy Zdroju również z Centrum Kultury grupa Butterrfly Crew oraz nasze rodzime solistki i grupa wokalna NIVA.
Ponad dwugodzinny koncert obfitował w wiele wspaniałych prezentacji. Wszystkim podobały się klasyczne tańce „Miniatur” i wręcz akrobatyczne popisy Butterrfly Crew. Doskonale zaprezentowały się nasze wokalistki dopełniając całości. W trakcie koncertu rozdano nagrody uczestnikom "feryjnego" konkursu plastycznego „Cztery pory roku”.


fot. GOK

Galeria