• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Sport szkolny

Gimnazjaliści z Przydonicy najlepsi w turnieju siatkówki... 04.03.2016

Mistrzostwo Gminy Gródek nad Dunajcem w piłce siatkowej chłopców zdobyli gimnazjaliści z Przydonicy. Gospodarze turnieju - chłopcy z Podola-Górowej - zajęli II miejsce. Na najniższym stopniu podium stanęli siatkarze z Rożnowa.

Do turnieju przystąpiły, podobnie jak u dziewcząt, 3 zespoły: Rożnów, Przydonica i gospodarz zawodów, drużyna z Podola. Już na samym początku przyszli mistrzowie zmierzyli się z drużyną z Rożnowa. Chłopcy z Przydonicy chcieli się  zrewanżować za przegraną dziewcząt sprzed paru tygodni i po bardzo dobrym meczy wygrali 2:1. Kolejny mecz, Przydonica - Podole Górowa był jeszcze bardziej zacięty i stał na bardzo wyrównanym poziomie. O końcowym rozstrzygnięciu musiał zadecydować tie brek, który zakończył się wygraną Przydonicy 15:12!

SKład zwycięskiej dryżyny z Przydonicy: Marcin Fedko, Dominik Babiarczyk, Jakub Kozdra, Konrad Jasiński, Jerzy Szymański, Krzysztof Jasiński, Kamil Mlyczyński, Dominik Mrzygłód, Albert Sęk, Łukasz Zyzak.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych siatkarskich zmaganiach.

Galeria