• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Sport szkolny

DZIEWCZYNY Z GIMNAZJUM W GRÓDKU NAD DUNAJCEM MISTRZYNIAMI POWIATU… 19.12.2015

Paulina Bielak, Marlena Sromek i Małgorzata Surdziel zdobyły Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w drużynowym tenisie stołowym. Zawody rozegrano 17 grudnia br., na hali sportowej w Gródku nad Dunajcem. Nasze dziewczyny będę reprezentować Powiat Nowosądecki na zawodach rejonowych, które odbędą się w marcu 2016 w Limanowej. GRATULUJEMY!

W zawodach rywalizowało 5 szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i 6 w kategorii chłopców.

Nasza gmina była reprezentowana przez dziewczyny z Gimnazjum w Gródku nad Dunajcem. Opiekunem naszej zwycięskiej drużyny jest p. Janusz Jurkowski.  A oto skład naszej  mistrzowskiej drużyny: Paulina Bielak, Marlena Sromek i Małgorzata Surdziel.

Gratulujemy sukcesu oraz już trzymamy kciuki za sukces na zawodach rejonowych.

Sprawozdanie z zawodów: TUTAJ

Fot. www.mospn.pl