• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Sport szkolny

Rejonowe Igrzyska w Drużynowym Tenisie Stołowym – III miejsce dla dziewczyn ze Szkoły Podstawowej w Przydonicy 28.01.2014

Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn dziewcząt z 3 powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego.  W pierwszej trójce zawodów znalazły się dwa zespoły z naszego powiatu - wygrały dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Długołęce-Świerkli, a III miejsce zajęły dziewczyny z Przydonicy.

Tym razem dziewczyny ze szkoły w Długołęce-Świerkli zrewanżowały się Przydonicy za mistrzostwa powiatowe, gdzie lepsze okazały się reprezentantki naszej gminy. Taki jest sport.
W uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami  i dyplomami.

Na koniec, oczywiście oprócz gratulacji dla naszych reprezentantek, należy zwrócić uwagę, że to już kolejne zawody w tenisie stołowym rozgrywane w Gródku nad Dunajcem. Czyżby tworzyło się nowe centrum tenisa stołowego w regionie?

Więcej na temat turnieju: TUTAJ.

źródło i fot. /www.powiat.nowy-sacz.pl