• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Aktualności

Kolejne wsparcie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych 01.04.2021

Kolejne wsparcie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych otrzyma gmina Gródek nad Dunajcem. W ramach drugiego naboru gmina otrzyma 1,5 mln zł.

Informację o wynikach opublikowano na stronach Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. W jego ramach w sumie do 176 spośród 182 gmin z naszego województwa trafi ponad 220 mln zł. Wśród samorządów, które skorzystają z pomocy jest także gmina Gródek nad Dunajcem, która otrzyma środki na  rozwój infrastruktury sportowej.                                                

Inwestycja pozwoli zmodernizować obiekty boisk sportowych w Przydonicy i Bartkowej -Posadowej poprzez budowę zaplecza, montaż wyposażenia, małej architektury, siłowni zewnętrznej oraz placu ćwiczeniowego dla OSP.