Szkolenia on-line dla rolników 11.03.2021

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza do udziału w organizowanym przez nas szkoleniu e-learningowym pn. „Profile działalności dedykowane dla obszarów górskich i podgórskich”.

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zaineresowanych tematyką obszarów górskich i podgórskich.

Szkolenie odbędzie się w terminie 29.03–23.04.2021 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/. Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie.

Rekrutacja prowadzona będzie w terminie 10.03 – 23.03.2021 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.