Uwaga - zmiana terminu odbioru odpadów 04.11.2020

Mieszkańcy Gminy Gródek nad Dunajcem!

Uchwałą Rady (regulamin) zostało ustalone, że w miesiącach listopad, grudzień, styczeń, luty i marzec tak odpady wysegregowane jak i odpady nie dające się wysegregować (balast) będą zbierane raz w miesiącu. Bardzo prosimy nie wystawiać w innych terminach niż terminy wskazane do zbiórki odpadów komunalnych w danym rejonie.

Aktualny harmonogram pod linkiem: http://gminagrodek.pl/pl/616/0/zbiorka-odpadow-komunalnych-22.html