III Małopolski Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju 15.10.2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Małopolskim Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju, które odbędzie się 22-23 października. Tegorocznym tematem naszego seminarium jest „E-lider, e-sołtys, e-obywatel”. W załączeniu przesyłam pełną treść zaproszenia oraz program.

O tym, że kompetencje cyfrowe są niezwykle ważne mówi się już od dawna. Jednak w aktualnej sytuacji, kiedy nie możemy spotkać się tak jak do tej pory, pracujemy zdalnie i nie mamy możliwości rozmawiać ze współpracownikami twarzą w twarz - umiejętności komputerowe stały się absolutnie konieczne. Ważne również, aby wiedzieć jak promować swoją działalność w Internecie i pokazać innym swoją aktywność. Na ten temat będziecie Państwo mogli porozmawiać z naszym gościem specjalnym już 23 października o 17.00 podczas sesji online na żywo. Wszyscy uczestnicy naszego spotkania live otrzymają upominki książkowe (z autografem!).

Zapraszamy do rejestracji przez stronę internetową: https://app.evenea.pl/event/seminariumliderow/

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, a rejestracja będzie możliwa jedynie do 19.10.2020 do godz. 12.00. Prosimy o terminowe zgłoszenie.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie z rejestracją.