• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Aktualności

III Małopolski Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju 15.10.2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Małopolskim Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju, które odbędzie się 22-23 października. Tegorocznym tematem naszego seminarium jest „E-lider, e-sołtys, e-obywatel”. W załączeniu przesyłam pełną treść zaproszenia oraz program.

 

O tym, że kompetencje cyfrowe są niezwykle ważne mówi się już od dawna. Jednak w aktualnej sytuacji, kiedy nie możemy spotkać się tak jak do tej pory, pracujemy zdalnie i nie mamy możliwości rozmawiać ze współpracownikami twarzą w twarz - umiejętności komputerowe stały się absolutnie konieczne. Ważne również, aby wiedzieć jak promować swoją działalność w Internecie i pokazać innym swoją aktywność. Na ten temat będziecie Państwo mogli porozmawiać z naszym gościem specjalnym już 23 października o 17.00 podczas sesji online na żywo. Wszyscy uczestnicy naszego spotkania live otrzymają upominki książkowe (z autografem!).

 

Zapraszamy do rejestracji przez stronę internetową: https://app.evenea.pl/event/seminariumliderow/

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, a rejestracja będzie możliwa jedynie do 19.10.2020 do godz. 12.00. Prosimy o terminowe zgłoszenie.

 

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie z rejestracją.

 

 

Załączniki