„SZCZĘŚLIWA RODZINA BEZ UŻYWEK I PRZEMOCY” 06.08.2020

Gminna  Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gródku n/Dunajcem oraz Pełnomocnik Wójta Gminy Gródek nad Dunajcem ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Regulamin konkursu znajduje się pod linkiem na stronie Urzędu Gminy – http://gminagrodek.pl/pl/967/0/gminna-komisja-rozwiazywania-problemow-alkoholowych-gkrpa-.html