• UWAGA!!! W związku ze zwiększeniem zachorowań na koronawirusa w powiecie nowosądeckim informujemy, że od 15.07.2020 r. ponownie wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Podania proszę wkładać do przygotowanych pojemników na dokumenty, wystawionych przed Urzędem Gminy. Jeśli niezbędna jest wizyta w urzędzie, w szczególności w sprawach dotyczących stanu cywilnego, dowodów osobistych lub spraw dot. podatków i opłat - zachęcamy do uprzedniego umówienia się.

Aktualności

Konkurs fotograficzny dla seniorów - Praca Dawniej 30.07.2020

Czy zdarza Ci się wspominać lata młodości? Jeśli tak, to część z Twoich wspomnień na pewno dotyczy życia zawodowego. Żyjąc w obecnych czasach na pewno zauważyłeś jak bardzo zmieniły się warunki na rynku pracy i konkretne zawody. Młode pokolenie często nie zdaje sobie sprawy jak wyglądała codzienna praca w różnych profesjach na przełomie XX i XXI wieku. Dlatego jeśli masz 60 lat lub więcej podziel się z nami swoimi wspomnieniami i pokaż młodszym pokoleniom jak kiedyś wyglądała praca w Polsce!

Konkurs przeprowadzany jest przez Internet - wszystkie formalności będziesz mógł wypełnić w zaciszu własnego domu. Dodatkowym ułatwieniem dla seniorów niemających dostępu do sieci jest możliwość zgłoszenia przez krewnego, znajomego czy też opiekuna.

Na zgłoszenia czekamy do 11 września 2020. Do wygrania są atrakcyjne nagrody! Telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki oraz gadżety, które umilą spędzanie wolnego czasu.

Aby wziąć udział w konkursie Praca Dawniej wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie. Więcej o zasadach możesz także przeczytać w regulaminie konkursu pod adresem https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.