Szkolenie e-learningowe pn. „Fundusz sołecki jako narzędzia aktywizacji wsi” 23.07.2020

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie informuje o organizowanym  szkoleniu e-learningowym pn. „Fundusz sołecki jako narzędzia aktywizacji wsi”, kierowanym do sołtysów, rad sołeckich, radnych gmin, pracowników urzędów gmin, członków KGW i OSP oraz innych aktywnych mieszkańców obszarów wiejskich.

Szkolenie odbędzie się w terminie od 14 sierpnia do 30 września 2020 roku na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl.

W załączeniu dokumentacja.