• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Aktualności

Dni Jeziora Rożnowskiego 2020 23.06.2020

Szanowni państwo, sympatycy "Dni Jeziora Rożnowskiego".

Decyzja organizacji tegorocznych "Dni Jeziora Rożnowskiego" do ostatnich chwil była niepewna i kierowała się raczej w stronę odwołania tej sztandarowej imprezy od lat organizowanej nad Jeziorem Rożnowskim. Panujący stan epidemii covid 19 oraz związane z tym zarządzenia nie sprzyjają organizacji zgromadzeń, koncertów, festynów, pikników, kiermaszów itp. w jakie zawsze obfitowały wydarzenia związane z naszą imprezą.

Mamy jednak nadzieję, że dzięki zniesieniu obostrzeń oraz zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego będziemy mogli zorganizować "Dni Jeziora Rożnowskiego 2020". Niemal w każdy weekend wakacji planujemy różne wydarzenia, spośród których mam nadzieję każdy znajdzie coś dla siebie.  

Ponieważ nie możemy spotykać się w liczniejszym gronie rozpoczynamy od konkursu fotograficznego : "Dni Jeziora Rożnowskiego - wspomnień czar".  Zachęcamy do udziału w konkursie. Nadsyłajcie wasze wspomnienia z poprzednich edycji udokumentowane na fotografii. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na planowany "Koncert Muzyki Filmowej" gdzie również odbędzie się premiera prezentacji nadesłanych zdjęć. Atrakcyjne nagrody zarówno finansowe jak i rzeczowe.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Gminnego Ośrodka Kultury w Gródku nad Dunajcem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem "DJR 2020" i do udziału w imprezach.       

Regulamin konkursu foto:   TUTAJ

Harmonogram Dni Jeziora Rożnowskiego:  TUTAJ

Galeria