Informacja w sprawie ograniczenia przyjęć MODR 16.03.2020

Uwaga Rolnicy

Ważny Komunikat Ośrodka Doradztwa Rolniczego

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym  uprzejmie informuję , ze doradca rolniczy od 16.03.2020 r. aż do odwołania udziela porad i informacji wyłącznie drogą telefoniczną  pod numerem 692-295-928. Telefonicznie  również będzie możliwe ewentualne umawianie terminu wypełniania wniosków obszarowych w zależności od rozwoju sytuacji i zaleceń w tym zakresie.

Iwona Smoleń – doradca rolniczy