Aktualności

ZAWODY MDP 2019 24.09.2019

W dniu 22 września 2019 r./niedziela/ na treningowym boisku sportowym                            w Bartkowej-Posadowej odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z gminy Łososina Dolna i Gródek nad Dunajcem.

Z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem w zmaganiach uczestniczyły 4 drużyny – po dwie drużyny dziewczęce i chłopięce, natomiast z Łososiny Dolnej - udział wzięły 2 drużyny chłopięce. Młodzież rywalizowała w następujących konkurencjach:

- musztra,

- ćwiczenie bojowe,

- sztafeta pożarnicza.

Sędzią głównym zawodów był Naczelnik Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego, bryg. Marian Marszałek z PSP w Nowym Sączu. Podczas zawodów obecny był również Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu - st. bryg. Paweł Motyka.

Dzięki słonecznej pogodzie na boisku sportowym w Bartkowej-Posadowej nie zabrakło mieszkańców Gminy Gródek nad Dunajcem głośno dopingujących startującą młodzież.

 Po bardzo emocjonującej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 

GMINA GRÓDEK N/DUNAJCEM

Kategoria dziewcząt

  1. MDP OSP Gródek nad Dunajcem
  2. MDP Podole-Górowa (OSP Gródek n/Dunajcem)

 

Kategoria chłopców

  1. MDP Podole-Górowa (OSP Gródek n/Dunajcem)
  2. MDP OSP Przydonica

 

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży wraz z ich opiekunami za aktywny udział, sędziom, strażakom ochotnikom za pomoc w organizacji zawodów MDP oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zawodów.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów.

Wszystkim uczestnikom, a najbardziej zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Galeria