Aktualności

10 lat minęło jak jeden dzień... 27.09.2018

22 września 2018 r. odbył się jubileusz X-lecia istnienia Stowarzyszenia „Na śliwkowym szlaku”. Włodarze gmin oraz członkowie LGD z poszczególnych gmin należących do Śliwkowego Szlaku, a więc z Czchowa, Gnojnika, Gródka nad Dunajcem, Iwkowej, Korzennej, Lipnicy Murowanej i Łososiny Dolnej  spotkali się w Domu Kultury w Mogilnie  (gm. Korzenna) by wspólnie podsumować 10 lat działalności stowarzyszenia.

Przez  lata działalności stowarzyszenie, a także samorządy, ośrodki kultury, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, a także indywidualne osoby  podjęły się realizacji przeróżnych zadań finansowanych ze środków zewnętrznych. Były to zarówno projekty dotyczące różnorodnych działań inwestycyjnych, szkoleń, warsztatów, rozwijania i tworzenia działalności gospodarczej jak i  udziału w  targach. Przez okres dziesięciu lat istnienia Stowarzyszenia pod przywództwem Pani Prezes Katarzyny Jasnos udało się zrealizować wiele ważnych, ciekawych i istotnych dla lokalnej społeczności inicjatyw, których szczegóły przedstawili w swoich prezentacjach szefowie poszczególnych gmin. Podczas jubileuszu nie obyło się bez podziękowań, gratulacji, a także wspomnień dotyczących początków działalności.

Wydarzenie uświetniły występy lokalnych zespołów i solistów z gmin: Korzenna, Gródek nad Dunajcem i Lipnica Murowana. Pozostałe gminy zadbały o coś dla ciała i przygotowały stoły pełne lokalnych przysmaków.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia.

Galeria