Aktualności

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych 24.09.2018

W dniu 22 września 2018 r./sobota/ na treningowym boisku sportowym w Bartkowej-Posadowej odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z gminy Łososina Dolna i Gródek nad Dunajcem.

Z terenu Gminy Gródek nad Dunajcem w zmaganiach uczestniczyło 8 drużyn – po cztery drużyny dziewczęce i chłopięce, natomiast z Łososiny Dolnej - 3 drużyny. Młodzież rywalizowała w następujących konkurencjach: mustrze oraz ćwiczeniu bojowym. Ze względu na przesiąknięte wodą boisko  i  w trosce o bezpieczeństwo uczestników zrezygnowano  ze sztafety pożarniczej.

Sędzią głównym zawodów był Naczelnik Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego, bryg. Marian Marszałek z PSP w Nowym Sączu. Mimo nienajlepszej pogody podczas zawodów obecni byli; Zastępca Komendanta Miejskiego st. bryg. Paweł Motyka, Zastępca Wójta Gminy Łososina Dolna - Adam Wolak, Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem - Józef Tobiasz oraz liczni mieszkańcy Gminy Gródek nad Dunajcem.

Po bardzo emocjonującej i stojącej na wysokim poziomie rywalizacji kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

GMINA GRÓDEK N/DUNAJCEM

Kategoria dziewcząt

  1. MDP Podole-Górowa (OSP Gródek n/Dunajcem)
  2. MDP OSP Przydonica
  3. MDP OSP Gródek nad Dunajcem
  4. MDP OSP Jelna

 

Kategoria chłopców

  1. MDP OSP Rożnów
  2. MDP Podole-Górowa (OSP Gródek n/Dunajcem)
  3. MDP OSP Przydonica
  4. MDP OSP Gródek nad Dunajcem

Pragniemy podziękować dzieciom i młodzieży wraz z ich opiekunami za aktywny udział, sędziom, strażakom ochotnikom za pomoc w organizacji zawodów MDP oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zawodów.

Po zakończeniu zawodów nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów, medali i dyplomów.

Wszystkim uczestnikom, a najbardziej zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Galeria