Aktualności

Projektanci z Wrocławia zaprojektują kanalizację w Przydonicy 06.04.2018

W ciągu najbliższych 7 m-cy ma powstać dokumentacja projektowa budowy sieci kanalizacyjnej w miejscowości Przydonica. Tego zadania za kwotę blisko 115 tys. zł podjęła się firma AKVO sp. z o.o. z Wrocławia, która w zakończonym właśnie przetargu zaoferowała najlepsze warunki realizacji zamówienia pokonując dwóch konkurentów.

W przetargu oprócz ceny za realizację projektu oceniane było również doświadczenie zespołu projektowego, okres gwarancji oraz zakres nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowalnych. Oferta firmy z Wrocławia uzyskała największa liczbę punktów, a przy okazji była najtańsza.

Zaraz po podpisaniu umowy pracownicy firmy ruszyli w teren, aby jak najszybciej zaproponować najbardziej optymalne technicznie i ekonomicznie rozwiązania projektowe. W najbliższych tygodniach na planowanej trasie sieci kanalizacyjnej będą pracowali geodeci, geolodzy oraz projektanci, dlatego prosimy właścieli nieruchomości o wyrozumiałość.

Informacji na temat realizowanych prac projektowych można uzyskać w Urzędzie Gminy w Gródku nad Dunajcem – referat Inwestycji i Zamówień Publicznych (tel. 18 440 10 35 w. 34, e-mail: inwestycje@gminagrodek.pl lub mbaziak@gminagrodek.pl )