Aktualności

Piłkarski trening … przed kamerami telewizji TVN 07.02.2018

Do tej pory mieliśmy okazje zobaczyć w różnych stacjach telewizyjnych treningi dużych piłkarskich klubów lub najlepszych reprezentacji narodowych. Ale jaki widać mały klub z niewielkiej miejscowości również potrafi wzbudzić zainteresowanie mediów. W ubiegły wtorek na hali sportowej w Jelnej przyjechali dziennikarze TVN-u, żeby zrobić reportaż o osiągających coraz większe sukcesy  piłkarkach z Jelnej, który zostanie wyemitowany w programie Dzień Dobry TVN w najbliższą niedzielę...

Mały klub z wielkimi sukcesami i piłkarskimi talentami zwróciły uwagę dziennikarzy z telewizji TVN. Ostatni trening na hali w Jelnej odbył się wiec przed kamerami, a nasze piłkarki udzieliły swoich pierwszych poważnych wywiadów. Wiele uwagi redaktorzy poświęcili Anicie Romuzga, która podczas Zimowej Akademii Młodych Orłów została uznana za jedną z najlepiej zapowiadających się zawodniczek w Polsce!  

Dziennikarze wyjechali z Jelnej pod wrażeniem sukcesów i ciężkiej pracy naszych piłkarek, a przygotowany przez nich reportaż ma zostać wyemitowany już w najbliższą niedzielę 11 lutego w programie Dzień Dobry TVN, który jest nadawany od godziny 08:00. Zapraszamy przed telewizory wszystkich kibiców i sympatyków klubu z Jelnej.