Aktualności

Kolędowanie w Jelnej... wspaniały koncert za nami 30.12.2017

W dzisiejszy wieczór Jelna rozbrzmiewała kolędami, a to za sprawą koncertu przygotowanego przez uczniów Szkoły Podstawowej w Jelnej pod czujnym okiem nauczycieli: p. Urszuli Baziak i ks. Stanisława Serafina. Organizatorom oraz młodym artystom (tym starszym również) dziękujemy i gratulujemy wspaniałego koncertu.
 
Na koncert przybyła liczna grupa mieszkańców Jelnej i sąsiednich miejscowości oraz wielu zaproszonych gości. Przygotowany przez p. Urszulę Baziak i ks. Stanisława repertuar kolęd i pastorałek był wielkim przeżyciem dla młodszych i starszych widzów, z których wielu nie tylko słuchało, ale i śpiewało wspólnie z młodymi artystami znane wszystkim świąteczne melodie.
 
Dochód z koncertu został przeznaczony na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla ucznia szkoły w Jelnej - Konrada.
 
W koncercie wziął udział również Wójt Gminy - Józef Tobiasz i Przewodniczący Rady Gminy - Józef Klimek, sołtysi oraz radni z Jelnej i SIennej. Wójt - Józef Tobiasz, który podczas koncertu również podśpiewywał sobie kolędy, na koniec w imieniu władz gminy złożył wszystkim zebranym noworoczne życzenia, dziękując jednocześnie za okazane wsparcie.
 
Organizatorom oraz młodym artystom jeszcze raz gratulujemy udanego występu, a wszystkim obecnym darczyńcom dziękujemy za okazane serce.