• **** AWARIA NA SIECI WODOCIĄGOWEJ W TROPIU**** !!! WODA Z WODOCIĄGU TROPIE JEST NIEZDATNA DO SPOŻYCIA !!! Punkt poboru wody na oczyszczalni ścieków w Tropiu będzie czynny dzisiaj tj. czwartek 20.07.2017 r. do godziny 22:00 a w dniu 21.07.2017r. (piątek) od godziny 6:00 do odwołania. Wszystkie niezbędne dodatkowe informacje otrzymają Państwo dziś tj. czwartek do 22:00 w biurze spółki pod nr. tel. 18 441 62 28.

II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej 10.05.2017

10 maja w Zespole Szkół w Rożnowie miał miejsce II Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I- III i IV - VI.

Pięknej rywalizacji, podczas której uczestnicy wykazali się niezwykłymi zdolnościami wokalnymi i językowymi, osobiście przyglądał się i przysłuchiwał Wójt Gminy – Józef Tobiasz.

Po wysłuchaniu wszystkich występów, jury, którego przewodniczącą była pani Izabela Mytnik ustaliło następujący werdykt:

Kategoria klas I- III
I miejsce: Aleksandra Serafin (SP w Gródku nad Dunajcem),
II miejsce: Izabela Nędza i Amelia Cepiga (SP w Rożnowie),
III miejsce: Oliwia Rolka (SP w Podolu - Górowej),
wyróżnienie: Paulina Wójs (SP w Lipiu).

Kategoria klas IV - VI
I miejsce: Kornelia Cisowska (SP w Przydonicy)
II miejsce: Natalia Kosakowska (SP w Rożnowie)
III miejsce: Aleksandra Baziak (SP w Siennej).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

(źródło i fot: https://www.facebook.com/szkolaroznow)