• UWAGA!!! W związku ze znoszeniem obostrzeń związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego informujemy, że od 25.05.2020 r. ponownie rusza bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Gródek nad Dunajcem. Ze względów organizacyjnych zachęcamy jednakże do uprzedniego umówienia się, co pozwoli uniknąć oczekiwania na przyjęcie w razie większej liczby interesantów.

Zapytania cenowe (zamówienia poniżej 30 000 EURO)

IZP.271.1.54.2020 Zakup wyposażenia do Centrum Społeczno-Kulturalnego w budynku remizy OSP w Jelnej

Umieszczony: 04.05.2020, Status przetargu: zakończony,

1. Tryb postępowania: zapytanie ofertowe (poniżej 30 000 EURO)

2. Przedmiot zamówienia: Zakup wyposażenia do Centrum Społeczno-Kulturalnego w budynku remizy OSP w Jelnej

3. Miejsce i termin składania ofert:
Ofertę należy złożyć za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: przetargi@gminagrodek.pl (skan oferty wraz z załącznikami lub  dokumenty opatrzone kwalifikowanym  podpisem  elektronicznym), w terminie do dnia 12 maja 2020r. do godziny 09.00.

.4. Szczegóły postępowania w załącznikach.